Per Page

Showing all 6 results

Клінкерна бруківка

Клінкерна бруківка є високоміцні вироби для мощення доріг, тротуарів, парковок, площ і дворових територій. Матеріал відрізняється високим ступенем зносостійкості, завдяки чому витримує механічні навантаження, що надходять в результаті періодичного впливу коліс автомобілів. Також сучасні технології дозволили розширити асортимент цього продукту: купити в Києві клінкерну бруківку можна в різних колірних варіаціях, в нашому інтернет-магазині представлені колекції від вітчизняних і світових брендів. Якість продукції гарантується виробниками, доставка організовується за бажанням замовника.

Клінкерна бруківка

Особливості виготовлення клінкерної бруківки, характеристики

При виробництві клінкерної бруківки використовуються особливі сорти глини. Після додавання спеціальних модифікуючих добавок сировинна маса формується, вироби обпікаються при високих температурах – близько 1200 градусів. В результаті такої термообробки бруківка набуває міцність і стійкість до механічних, кліматичних і агресивних дій. Для забезпечення клінкеру необхідного відтінку додаються натуральні пігменти.

Садова доріжка з клінкерної бруківки

Затребуваність матеріалу серед вітчизняних користувачів пояснюється сукупністю будівельної та дизайнерської функцій бруківки. Широка палітра благородних відтінків, різноманітність форм і розмірів дозволяють красиво облаштувати прибудинкову територію, доріжки та під’їзди, зробивши покриття не тільки представницькими з естетичної точки зору, але і функціональними:

  • клінкерна бруківка не затримує дощову воду, за рахунок чого виключається ймовірність появи калюж;
  • покриття витримує великі механічні навантаження, не деформується і не розтріскується;
  • різноманітність форм і кольорів дозволяє створювати оригінальні ландшафтно-архітектурні композиції;
  • вироби прості і зручні в складуванні, транспортуванні і укладанні.

Де можна купити клінкерну бруківку за вигідною ціною?

Чудові експлуатаційні характеристики зробили клінкерну бруківку затребуваною серед інших категорій оздоблювальних матеріалів. Тому наша компанія подбала про розширення асортименту цієї продукції, доступної для всіх категорій покупців. Ціна клінкерної бруківки, яку пропонує купити в Києві наша компанія, вигідно відрізняється від аналогічних оферт: вона є найбільш доступною, при цьому якість продукції гарантовано. Також в спектр наших послуг входить і доставка матеріалу на об’єкт замовника, що зайвий раз доводить правильність вашого вибору.